АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Remington Blow Dry & Style Caring — 1200 Вт, іонізація, кераміка, чорно-золотий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1200 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | створення хвиль |
| створення об'єму | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| щітка | |
| щітка-гребінець | |
| щітка з висувною щетиною | |
| для прикореневої зони | |
| фірмова лопатева щітка | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Діаметр щітки | 50 мм |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| знімна решітка | |
| іонний кондиціонер | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Повітряний мультистайлер |
Габарити брутто
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Вага | 1.52 кг |
| Об'єм | 0.0092 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(AS7700)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | концентратор, щітка, щітка-гребінець, щітка з висувною щетиною, для прикореневої зони, фірмова лопатева щітка |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | створення хвиль, створення об'єму, холодний обдув |
- Ціна: 2 892 ₴



