АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Remington Coconut Smooth — 1000 Вт, іонізація, 2 насадки, чорно-рожевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні
Особливості
Фізичні
Габарити брутто
Гарантія
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(AS5901)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.553 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | щітка зі змішаною щетиною, щітка для завивки |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, горизонтальні локони, створення гладкої зачіски, спіральні локони, створення об'єму, природна хвиля, холодний обдув |
| Серія | Coconut Smooth |
- Ціна: 1 701 ₴





