АКЦІЯ!
-3%










Фен-щітка Rowenta Ultimate Experience — 750 Вт, іонізація, обертальна насадка, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні
Особливості
Фізичні
Габарити брутто
Гарантія
|
(CF9620F0)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для прикореневого об'єму |
| Насадки в комплекті | кругла щітка, щітка зі змішаною щетиною, щітка з натуральною щетиною |
| Особливості | іонізація |
| Режими | іонізація, створення хвиль, створення обсягу, створення гладкої зачіски, обертання насадки |
| Серія | Ultimate Experience |
- Ціна: 3 864 ₴






