АКЦІЯ!
-8%










Випрямляч Beurer HS20 — бездротовий, mini-USB, 3 режими, кераміка + турмалін, рожевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний випрямляч для волосся. Компактний, бездротовий, ідеальний для поїздок. Пластини з турмаліновим і керамічним покриттям дбайливо випрямляють волосся. Три температурних режими та просте управління однією кнопкою.
Основні
| Тип пристрою | акумуляторний випрямляч |
| Потужність | 25 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Мінімальна температура нагріву | 160 °C |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | швидке нагрівання |
| автовимкнення /через 30 хв | |
| блокування пластин | |
| Колір | рожевий |
| Вага | 245 г |
Фізичні
| Додатково | Робота від акумулятора |
| індикатор готовності до використання | |
| Літій-іонний акумулятор | |
| Індикація контролю зарядки | |
| світлодіодний індикатор температури | |
| Покриття нагрівального елементу | турмалін |
| кераміка | |
| Комплектація | Зарядний кабель /mini-USB |
| захисний ковпак |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.43 кг |
| Об'єм | 0.0009 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
(HS_20)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 245 г |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Потужність | 25 Вт |
| Призначення | для гладкої зачіски, для ефекту «природної хвилі», для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Особливості | автовідключення, з терморегулятором |
| Режими | швидке нагрівання, автовимкнення/через 30 хв, блокування пластин |
| Серія | - |
| Тип пристрою | акумуляторний випрямляч |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 3 620 ₴


