АКЦІЯ!
-9%










Випрямляч Philips Series 3000 BHS378 — кераміка, 160–230°C, 3 режими, іонізація
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Мінімальна температура нагріву | 160 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | іонізація |
| швидке нагрівання | |
| Термостат | |
| технологія ThermoProtect | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Система блокування |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Розмір пластини | 28 мм |
| Додатково | індикатор готовності до використання |
| перемикання напруги | |
| LED індикатор | |
| поворотна основа шнура | |
| Покриття нагрівального елементу | кератинове |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0019 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHS378/00)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для горизонтальних локонів |
| Особливості | петля для підвішування, іонізація, автовідключення |
| Режими | іонізація, швидке нагрівання, Термостат, технологія ThermoProtect |
| Серія | 3000 Series |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 911 ₴





