АКЦІЯ!
-10%










Випрямляч Philips Series 5000 BHS520 — кераміка, іонізація, 120–230°C, блакитний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 12 |
| Кіл-ть температурних режимів | 120 |
| Мінімальна температура нагріву | 230 °C |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | білий з синім |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| захист від перегрівання |
Фізичні
| Розмір пластини | 25 мм - 105 мм |
| Додатково | плаваючі пластини |
| регулятор температури /з LED-індикатором | |
| індикатор готовності до використання | |
| термоізольований накінечник | |
| іонізація | |
| шнур на шарнірі | |
| ThermoShield | |
| керамічні пластини з олією арганії | |
| жаростійкий килимок, який скручується | |
| блокування пластин |
Габарити брутто
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.76 кг |
| Об'єм | 0.0044 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHS520/00)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 12 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для горизонтальних локонів |
| Особливості | петля для підвішування, іонізація, плаваючі пластини, з терморегулятором |
| Серія | 5000 Series |
| Тип пристрою | стайлер |
| Колір | білий з синім |
- Ціна: 2 844 ₴






