АКЦІЯ!
-10%










Випрямляч Philips Series 7000 BHS752 — кераміка + турмалін, 120–230°C, фіолетовий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 12 |
| Мінімальна температура нагріву | 120 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | іонізація |
| створення хвиль | |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | глибокий фіолетовий металік |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /через 30 хв |
| захист від перегрівання | |
| Система блокування |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Розмір пластини | 105 мм |
| Додатково | плаваючі пластини |
| індикатор готовності до використання | |
| термоізольований накінечник | |
| ThermoShield | |
| Гнучкий шнур | |
| фіксація пластин | |
| світлодіодний індикатор температури | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Щітка-випрямляч |
| Жаростійкий килимок |
Габарити брутто
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Об'єм | 0.0044 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHS752/00)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 2 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 12 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для горизонтальних локонів, для ефекту «природної хвилі», для вертикальних локонів, для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для горизонтальних локонів |
| Особливості | петля для підвішування, іонізація, плаваючі пластини, з терморегулятором |
| Режими | іонізація, створення хвиль, вертикальні локони, горизонтальні локони, створення гладкої зачіски |
| Серія | 7000 Series |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | глибокий фіолетовий металік |
- Ціна: 3 969 ₴




