



Випрямляч Remington Aqualisse Extreme S7307 — кераміка, 140–230°C, 10 режимів, дисплей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Випрямляч Remington S7307 Aqualisse Extreme для використання на вологому або сухому волоссі потужністю 47 Вт. Матеріал покриття: кераміка.
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 47 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Мінімальна температура нагріву | 140 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | укладка волосся |
| автовимкнення /через 60 хвилин | |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| Колір | чорний |
| Вага | 0.312 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
| термоізольований наконечник |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 15 сек |
| Додатково | дисплей |
| плаваючі пластини | |
| фіксатор для зручності складання та зберігання | |
| для вологого або сухого використання | |
| шнур на шарнірі | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 4.1 x 27.7 x 3.1 см |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0.57 кг |
| Об'єм | 0.0032 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(S7307)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.312 г |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Потужність | 47 Вт |
| Призначення | для гладкої зачіски, для ефекту «природної хвилі», для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Особливості | автовідключення, плаваючі пластини, з терморегулятором |
| Режими | укладка волосся, автовимкнення/через 60 хвилин, вертикальні локони, горизонтальні локони, створення гладкої зачіски |
| Серія | Aqualisse Extreme |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 999 ₴

