



Випрямляч Remington Aqualisse PRO S7972 — кераміка, 10 режимів, дисплей, сріблястий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 230 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Колір | сріблястий |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 15 сек |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Мішечок для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0.61 кг |
| Об'єм | 0.0040 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(S7972)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Потужність | 230 Вт |
| Призначення | для гладкої зачіски, для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів |
| Особливості | плаваючі пластини |
| Серія | Aqualisse PRO |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 3 239 ₴

