




Випрямляч Remington Curl & Straight Confidence S6606 — кераміка, 150–230°C, 5 режимів, дисплей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | турборежим |
| функція блокування температури | |
| Колір | чорний |
| рожевий |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання |
Фізичні
| Додатково | плаваючі пластини |
| функція пам'яті | |
| поворотна основа шнура |
Габарити брутто
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0.83 кг |
| Об'єм | 0.0053 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(S6606)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Режими | турборежим, функція блокування температури |
| Тип пристрою | стайлер |
| Колір | чорний, рожевий |
- Ціна: 3 729 ₴





