АКЦІЯ!
-10%










Випрямляч Remington One S6077 — 2в1 випрямляч і плойка, 150–230°C, 5 режимів, кейс і рукавичка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | іонізація |
| автовимкнення | |
| створення хвиль | |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| захист від перегрівання | |
| поворот шнура на 360° | |
| Колір | чорний |
| Вага | 494 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка /з турмаліном |
Фізичні
| Розмір пластини | 110 мм |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Матеріал | пластик |
| Комплектація | Інструкція |
| Термозахисна рукавичка | |
| Стайлер | |
| чохол для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 1.04 кг |
| Об'єм | 0.0040 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(S6077)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 494 г |
| Кіл-ть температурних режимів | 5 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для ефекту «природної хвилі», для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Особливості | іонізація, автовідключення, плаваючі пластини, з терморегулятором |
| Режими | іонізація, автовимкнення, створення хвиль, вертикальні локони, горизонтальні локони, створення гладкої зачіски, захист від перегрівання, поворот шнура на 360° |
| Серія | One Straight&Curl |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 663 ₴





