


Випрямляч Remington ProLuxe S9100 — кераміка, 150–230°C, 10 режимів, дисплей, рожево-золотий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | режим PRO+ |
| інтелектуальна технологія OPTIHeat | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | рожевий |
| бежевий |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
Фізичні
| Додатково | дисплей |
| обертання шнура на 360 град | |
| плаваючі пластини | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0043 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
(S9100)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для ефекту «природної хвилі», для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Особливості | автовідключення, з терморегулятором |
| Режими | режим PRO+, інтелектуальна технологія OPTIHeat |
| Серія | ProLuxe |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | рожевий, бежевий |
- Ціна: 2 491 ₴

