




Випрямляч Remington Rose Shimmer S5305 — кераміка, 150–230°C, 5 режимів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щітка-випрямляч |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | створення хвиль |
| вертикальні локони | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| створення об'єму | |
| Колір | чорний із рожевим |
| Вага | 550 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Розмір пластини | 110 мм |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| плаваючі пластини | |
| термоізольований накінечник | |
| Автовимкнення | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Інструкція |
| Випрямляч для волосся | |
| чохол для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0033 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(S5305)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 г |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для горизонтальних локонів |
| Особливості | іонізація, автовідключення, плаваючі пластини, з терморегулятором |
| Режими | створення хвиль, вертикальні локони, горизонтальні локони, створення гладкої зачіски, створення об'єму |
| Серія | Rose Shimmer |
| Тип пристрою | щітка-випрямляч |
| Колір | чорний із рожевим |
- Ціна: 1 874 ₴


