




Випрямляч Remington Style Edition S3505GP — кераміка + турмалін, 150–230°C, 9 режимів, іонізація
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Потужність | 43 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | швидке нагрівання /15 секунд |
| випрямлення волосся | |
| регулювання температури | |
| автовимкнення /через 60 хвилин | |
| рухомі пластини /110 мм | |
| Насадки в комплекті | гребінець |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | блокування пластин |
Фізичні
| Додатково | чохол для зберігання /преміум-класа |
| Затискувач для фіксації пасма /2 шт | |
| поворотна основа шнура | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 328 x 60 x 131 см |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0.70 кг |
| Об'єм | 0.0042 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(S3505GP)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кіл-ть температурних режимів | 9 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Потужність | 43 Вт |
| Призначення | для гладкої зачіски, для ефекту «природної хвилі», для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Насадки в комплекті | гребінець |
| Особливості | іонізація, автовідключення, плаваючі пластини, з терморегулятором |
| Режими | швидке нагрівання/15 секунд, випрямлення волосся, регулювання температури, автовимкнення/через 60 хвилин, рухомі пластини/110 мм |
| Серія | Style Edition |
| Тип пристрою | випрамляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 431 ₴



