




Випрямляч Rowenta Express Shine Papaya SF4620 — кераміка, 140–210°C, 8 режимів, дисплей
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 110 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 8 |
| Мінімальна температура нагріву | 140 °C |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Режими | регулювання температури |
| автовимкнення | |
| створення хвиль /природної | |
| вертикальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| спіральні локони | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 400 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| індикація нагрівання /дисплей | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 29.5x4x3.5 см см |
Габарити брутто
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.53 кг |
| Об'єм | 0.0022 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(SF4620F0)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 8 |
| Максимальна температура нагрівання | 210 °C |
| Потужність | 110 Вт |
| Призначення | для гладкої зачіски, для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для горизонтальних локонів |
| Особливості | петля для підвішування, з терморегулятором |
| Режими | регулювання температури, автовимкнення, створення хвиль/природної, вертикальні локони, створення гладкої зачіски, спіральні локони |
| Серія | Express Shine Papaya |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 572 ₴





