АКЦІЯ!
-3%










Випрямляч Rowenta x Karl Lagerfeld Easyliss SF161LF — кераміка + турмалін, >200°C, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створюйте свій стиль за допомогою Rowenta LAGERFELD EASYLISS SF161LF0, як професіонал, навіть не виходячи з дому. Виріб виконаний у преміальному дизайні чорного кольору з фірмовим візерунком KARL LAGERFELD.
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | створення хвиль |
| вертикальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| Насадки в комплекті | пластини для випрямлення |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 340 г |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 60 сек |
| Розмір пластини | 90 мм x25 |
| Додатково | плаваючі пластини |
| термоізольований накінечник | |
| Габарити (ШхДхГ) | 3.1 x 26.3 x 4.5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0018 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(SF161LF0)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 340 г |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для вертикальних локонів, для випрямляння волосся, для хвиль |
| Насадки в комплекті | пластини для випрямлення |
| Особливості | петля для підвішування, індикація нагріву, фіксація в закритому положенні |
| Режими | створення хвиль, вертикальні локони, створення гладкої зачіски |
| Серія | - |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 123 ₴





