АКЦІЯ!
-3%










Випрямляч Rowenta x Karl Lagerfeld Optiliss SF323LF — кераміка + турмалін, 130–230°C, 10 режимів, іонізація
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іонний випрямляч для волосся Rowenta x KARL LAGERFELD Optiliss створює чистий гламур і блиск, пропонуючи ідеальне поєднання ефективних результатів і чудового стилю. Ексклюзивне покриття Keratin & Glow у поєднанні з іонним генератором забезпечує видатний блиск, зменшуючи статичну електрику та пухнасті шари. Насолоджуйтесь такими функціями, як постійний контроль температури та 10 налаштувань температури для кожного типу волосся — для приголомшливих результатів. Ексклюзивне покриття Keratin & Glow у поєднанні з іонним генератором забезпечує видатний блиск.
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Мінімальна температура нагріву | 130 °C |
| Максимальна температура нагріву | 230 °C |
| Режими | створення гладкої зачіски |
| спіральні локони | |
| природна хвиля | |
| плаваючі пластини | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 350 г |
Особливості
| Безпека | термоізольований наконечник |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | іонізація |
| вибір температури нагрівання | |
| Індикація нагріву - LED | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | турмалін |
| кераміка | |
| Габарити (ШхДхГ) | 3.2x30x2.9 см |
| Комплектація | Інструкція |
| Гарантійний талон | |
| Випрямляч для волосся |
Габарити брутто
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Вага | 0.49 кг |
| Об'єм | 0.0024 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(SF323LF0)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 г |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски, для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для горизонтальних локонів |
| Особливості | іонізація, плаваючі пластини, з терморегулятором |
| Режими | створення гладкої зачіски, спіральні локони, природна хвиля, плаваючі пластини |
| Серія | Rowenta x KARL LAGERFELD |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 319 ₴





