

Випрямляч Sencor SHI110BK — кераміка + турмалін, >200°C, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Пристрій | щипці-випрямляч |
| Потужність | 40 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Функції | випрямлення волосся |
| Довжина шнура | 2 м |
| Вага | 400 г |
(SHI110BK)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Довжина шнура | 2 м |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Потужність | 40 Вт |
| Призначення | для гладкої зачіски, для випрямляння волосся |
| Особливості | індикація нагріву |
| Режими | випрямлення волосся |
| Серія | - |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 442 ₴

