АКЦІЯ!
-10%








Мультистайлер Remington Multistyle S8670 — 5 насадок, 110–190°C, кераміка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Потужність | 25 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | іонізація |
| Насадки в комплекті | випрямляч |
| щітка | |
| щипці | |
| гофре | |
| спіральна | |
| зажим для волосся /4 | |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Додатково | дисплей |
| регулювання нагріву | |
| Діаметр щипців | 20 мм |
Габарити брутто
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 1.05 кг |
| Об'єм | 0.0043 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(S8670)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 2 м |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Потужність | 25 Вт |
| Насадки в комплекті | випрямляч, щітка, щипці, гофре, спіральна, зажим для волосся/4 |
| Режими | іонізація |
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 101 ₴

