АКЦІЯ!
-3%










Мультистайлер Rowenta Infinite Looks 14in1 CF4231 — 5 насадок, >190°C, кераміка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова модель пристрою для укладання волосся від відомого бренду Rowenta CF4231F0 допоможе створювати нові незабутні образи кожен раз, коли завгодно. Величезний вибір функцій і насадок дозволить думати тільки про те, як виглядати. Технічна сторона реалізації задуманого ляже на плечі даного пристрою. І вже з цим завданням мультистайлер впорається без всяких труднощів.
Основні
| Тип пристрою | стайлер |
| Потужність | 45 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 190 °C |
| Режими | вертикальні локони |
| гофре | |
| горизонтальні локони | |
| створення гладкої зачіски | |
| Насадки в комплекті | конусна плойка |
| спіральна | |
| пластини для випрямлення | |
| пластини для гофрування | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 0.76 г |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 60 сек |
| Діаметр щітки | 32 мм |
| Діаметр щипців | 16 мм |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 5.7 х 19.7 х 26.3 см |
Габарити брутто
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 1.18 кг |
| Об'єм | 0.0073 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(CF4231F0)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.76 г |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Максимальна температура нагрівання | 190 °C |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | гофре, для гладкої зачіски, для вертикальних локонів, для горизонтальних локонів |
| Насадки в комплекті | конусна плойка, спіральна, пластини для випрямлення, пластини для гофрування |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | вертикальні локони, гофре, горизонтальні локони, створення гладкої зачіски |
| Серія | Infinite Looks |
| Тип пристрою | стайлер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 165 ₴





