АКЦІЯ!
-3%










Плойка Babyliss Easy Wave C260E — гофре, природні хвилі, 160–200°C, кераміка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка-гофре |
| Потужність | 85 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Мінімальна температура нагріву | 160 °C |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | природна хвиля |
| Колір | чорний |
| Вага | 507 г |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання |
| термоізольований наконечник |
Фізичні
| Додатково | LED індикатор |
| Діаметр щипців | 15 мм |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 39.5х14.2х7 см |
| Комплектація | Щипці гофре |
Габарити брутто
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Вага | 0.70 кг |
| Об'єм | 0.0041 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(C260E)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 507 г |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Потужність | 85 Вт |
| Призначення | для ефекту «природної хвилі» |
| Особливості | з терморегулятором |
| Режими | природна хвиля |
| Серія | - |
| Тип пристрою | плойка-гофре |
| Форма плойки | потрійна циліндрична |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 385 ₴



