АКЦІЯ!
-3%










Плойка Babyliss Rose Quartz C449E — діаметр 10 мм, 160–210°C, кераміка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (конусна) |
| Потужність | 48 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Мінімальна температура нагріву | 160 °C |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Режими | регулювання температури |
| горизонтальні локони | |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 290 г |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | шарнірний шнур живлення |
| Діаметр щипців | 10 мм |
| Покриття нагрівального елементу | кварц-керамічне |
| Габарити (ШхДхГ) | 37.2х 2.4х2.4 см |
| Комплектація | Плойка |
Габарити брутто
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.53 кг |
| Об'єм | 0.0035 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(C449E)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 290 г |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагрівання | 210 °C |
| Потужність | 48 Вт |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для горизонтальних локонів |
| Особливості | з терморегулятором |
| Режими | регулювання температури, горизонтальні локони |
| Серія | - |
| Тип пристрою | плойка (конусна) |
| Форма плойки | конусна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 892 ₴





