




Плойка Philips StyleCare BHB862 — діаметр 16 мм, 200°C, кераміка, чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Кіл-ть температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | швидке нагрівання /60 сек |
| Колір | білий з чорним |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Додатково | термоізольований накінечник |
| шнур, що обертається | |
| Діаметр щипців | 16 мм |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0024 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHB862/00)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кіл-ть температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Призначення | для вертикальних локонів, для горизонтальних локонів |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | швидке нагрівання/60 сек |
| Серія | - |
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Форма плойки | кругла |
| Колір | білий з чорним |
- Ціна: 1 119 ₴





