АКЦІЯ!
-10%










Плойка Remington Botanicals CI5860 — конусна, 13–25 мм, 130–210°C, іонізація
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (конусна) |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Мінімальна температура нагріву | 130 °C |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Режими | вертикальні локони |
| горизонтальні локони | |
| локони голлівудські | |
| охолоджуючий наконечник | |
| фіксації температури | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | золотистий |
| оливковий |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /60 хв |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | РК-дисплей |
| поворотний шнур | |
| покриття збагачене рослинними екстрактами | |
| Матеріал | пластик |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Рукавичка для укладання |
| Термозахисна підставка | |
| Мішечок для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.53 кг |
| Об'єм | 0.0037 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(CI5860)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 10 |
| Максимальна температура нагрівання | 210 °C |
| Режими | вертикальні локони, горизонтальні локони, локони голлівудські, охолоджуючий наконечник, фіксації температури |
| Тип пристрою | плойка (конусна) |
| Колір | золотистий, оливковий |
- Ціна: 1 602 ₴



