




Плойка Remington Ceramic Crimp 220 S3580 — гофре, 150–220°C, кераміка
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 54 Вт |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C |
| Максимальна температура нагріву | 220 °C |
| Режими | гофре |
| створення обсягу | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 430 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Розмір пластини | 37 мм |
| Додатково | дисплей |
| антистатик | |
| регулятор температури | |
| турмалінове покриття | |
| термостійка підставка /коврик | |
| іонізація | |
| Габарити (ШхДхГ) | 27 х 3.7 х 4.3 см |
Габарити брутто
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0.64 кг |
| Об'єм | 0.0044 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(S3580)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 430 г |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Максимальна температура нагрівання | 220 °C |
| Потужність | 54 Вт |
| Режими | гофре, створення обсягу |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 763 ₴


