АКЦІЯ!
-10%






Плойка Remington Curl Pearl Pro CI9532 — 32 мм, 130–210°C, дисплей, кераміка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Насадки в комплекті | щипці |
| Довжина шнура | 3 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Безпека | автоматичне вимикання /через 60 хвилин |
| блокування кнопок |
Фізичні
| Додатково | дисплей /з індикацією температури (130-210 ° С) |
| термостійка рукавичка | |
| автоматичний вибір напруги | |
| термостійкий чохол | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
Габарити брутто
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Вага | 0.55 кг |
| Об'єм | 0.0034 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
(CI9532)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 3 м |
| Максимальна температура нагрівання | 210 °C |
| Насадки в комплекті | щипці |
| Особливості | автоматичне вимикання |
| Серія | Curl Pearl Pro |
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 591 ₴

