АКЦІЯ!
-10%










Плойка Remington Pro Spiral Curl CI5319 — 18 мм, 150–210°C, 8 режимів, кераміка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні
Особливості
Фізичні
Габарити брутто
Гарантія
|
(CI5319)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Споживана потужність | 52 Вт |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.52 кг |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Максимальна температура нагріву | 210 град. |
| Функція іонізації | Так |
- Ціна: 1 212 ₴


