




Плойка-гофре Ardesto HS-612 — гофре, 110–215°C, кераміка, чорна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Плойка-щипці з керамічним покриттям для створення зачісок з ефектом гофре та візуального збільшення об'єму волосся.
Повний список параметрів
Основні
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Потужність | 65 Вт |
| Мінімальна температура нагріву | 110 °C |
| Максимальна температура нагріву | 215 °C |
| Режими | гофре |
| створення обсягу /візуального | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний з золотистим |
| Вага | 390 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання /по закінченню 60 хвилин |
Фізичні
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| для вологого або сухого використання | |
| індикатор безпечного використання на вологому/сухому волоссі | |
| індикатор включення/вимикання | |
| Матеріал | полікарбонат |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 30.5 x 4.5 x 5 см |
Габарити брутто
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0013 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Для створення зачіски, візуального збільшення обєму волосся
Колір: чорний з золотистими елементами
Матеріал покриття: кераміка
Тип управління: механічне
Унікальна конструкція вентиляційного каналу: дозволяє безпечно використовувати прилад на вологому або сухому волоссі
Індикатор безпечного використання на вологому / сухому волоссі
Регулювання температури від 110 °С до 215 °С для різного типу волосся
Індикатор вмикання / вимикання
Функція автовідключення (по закінченню 60 хвилин)
360° обертовий шнур: 1,8 м
Потужність: 65 Вт
Напруга: 110-240 В~
Частота: 50-60 Гц
(HS-612)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип | Плойки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 390 г |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Максимальна температура нагрівання | 215 °C |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | гофре, для об'єму |
| Особливості | обертання шнура на 360°, індикатор включення/вимикання, індикатор безпечного використання на вологому/сухому волоссі |
| Режими | гофре, створення обсягу/візуального |
| Серія | - |
| Тип пристрою | щітка-випрямляч, плойка-гофре |
| Форма плойки | пряма |
| Колір | чорний з золотистим |
- Ціна: 549 ₴





