АКЦІЯ!
-10%










Стайлер Philips BHB876 — 25 мм, 3 температури, 3 швидкості, кераміка, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | плойка (щипці) |
| Мінімальна температура нагріву | 170 °C |
| Максимальна температура нагріву | 210 °C |
| Режими | автовимкнення /через 60 хв. |
| обертання насадки /авто | |
| напрямку обертання | |
| Особливості | петля для підвішування /так |
| Довжина шнура | 2 м |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка /кераміко-кератинове покриття |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
| Додатково | 3 режими часу обробки локона: 8 c, 10 c, 12 c /170 °C/190 °C/210 °C |
| аксесуар для поділу пасм | |
| аксесуар для очищення корпусу | |
| 3 напрямки завивки | |
| для всіх типів волосся |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 0.93 кг |
| Об'єм | 0.0058 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHB876/00)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 2 м |
| Максимальна температура нагрівання | 210 °C |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для горизонтальних локонів |
| Особливості | петля для підвішування/так, автовідключення |
| Режими | автовимкнення/через 60 хв., обертання насадки/авто, напрямку обертання |
| Серія | - |
| Тип пристрою | стайлер |
- Ціна: 5 692 ₴





