




Фен-щітка Babyliss Air Style 1000 AS136E — 1000 Вт, іонізація, сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | випрямлення волосся |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| Для випрямлення волосся | |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір | сірий |
| Вага | 900 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
Фізичні
| Додатково | мотор AC |
| Габарити (ШхДхГ) | 8х28х8 см |
| Комплектація | Фен |
| 4 насадки |
Габарити брутто
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 0.96 кг |
| Об'єм | 0.0072 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(AS136E)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Сірий |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | концентратор, Для випрямлення волосся |
| Особливості | іонізація, без індикації |
| Режими | іонізація, випрямлення волосся, холодний обдув |
- Ціна: 3 143 ₴





