




Фен-щітка Babyliss Big Hair Luxe AS970E — 650 Вт, кераміка, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 650 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | випрямлення волосся |
| Насадки в комплекті | щітка |
| плоска щітка | |
| насадка-гребінець | |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 1270 г |
Фізичні
| Діаметр щітки | 50 мм , 38 |
| Додатково | мотор DС |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 7х34х7 см |
| Комплектація | Фен |
Габарити брутто
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 1.25 кг |
| Об'єм | 0.0072 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(AS970E)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для об'єму |
| Насадки в комплекті | щітка, плоска щітка, насадка-гребінець |
| Особливості | іонізація, без індикації |
| Режими | випрямлення волосся |
- Ціна: 4 465 ₴





