




Фен-щітка Babyliss Shape & Smooth AS82E — 800 Вт, кераміка, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 4 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | створення об'єму |
| природна хвиля | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | гребінець |
| щітка з натуральною щетиною | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 415 г |
Фізичні
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Габарити (ШхДхГ) | 28х6х6 см |
| Комплектація | Насадки (2шт.) |
| Фен-щітка |
Габарити брутто
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0047 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
(AS82E)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.415 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для ефекту «природної хвилі», для об'єму |
| Насадки в комплекті | гребінець, щітка з натуральною щетиною |
| Особливості | без індикації |
| Режими | створення об'єму, природна хвиля, холодний обдув |
- Ціна: 1 519 ₴





