




Фен-щітка Babyliss Shape AirStyler AS86E — 300 Вт, 2 насадки, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 300 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | насадка-щітка з м'якою щетиною |
| щітка з жорсткою щетиною | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Діаметр щітки | 19 мм / 23 мм |
| Додатково | обертання шнура на 360 град |
| Комплектація | Інструкція |
| Насадки (2шт.) | |
| Фен-щітка |
Габарити брутто
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Вага | 0.46 кг |
| Об'єм | 0.0020 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
(AS86E)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | насадка-щітка з м'якою щетиною, щітка з жорсткою щетиною |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | холодний обдув |
- Ціна: 1 156 ₴



