




Фен-щітка Philips 3000 Series BHA301 — 800 Вт, кераміка, сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки в комплекті | термощітка /22 мм; 38 мм. |
| Щітка збагачена аргановою олією | |
| вузька насадка-концентратор /для потужного струменя повітря | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | сірий |
| Вага | 567 г |
Особливості
| Безпека | захист від перегрівання |
Фізичні
| Діаметр щітки | 22 мм |
| Додатково | Налаштування Care+ |
| Налаштування холодного повітря для лагідного сушіння | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
Габарити брутто
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0034 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHA301/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.567 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для об'єму |
| Насадки в комплекті | термощітка/22 мм; 38 мм., Щітка збагачена аргановою олією, вузька насадка-концентратор/для потужного струменя повітря |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | холодний обдув |
| Серія | 3000 Series |
- Ціна: 2 027 ₴





