АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Philips 3000 Series BHA310 — 800 Вт, кераміка, турмалін, рожевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Серія | 3000 Series |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація |
| створення хвиль /природних | |
| масажна щітка /для випрямлення волосся і створення природних прямих зачісок | |
| створення гладкої зачіски | |
| створення об'єму | |
| холодний обдув /для лагідного сушіння | |
| Насадки в комплекті | щітка зі щетиною, що втягується /30-мм щітка з висувною щетиною для чітких хвиль |
| щітка зі змішаною щетиною | |
| тонкий концентратор /для потужного струменя повітря | |
| Щітка збагачена аргановою олією | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | рожевий |
| Вага | 567 г |
(BHA310/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.567 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | щітка зі щетиною, що втягується /30-мм щітка з висувною щетиною для чітких хвиль, щітка зі змішаною щетиною, тонкий концентратор/для потужного струменя повітря, Щітка збагачена аргановою олією |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, створення хвиль/природних, масажна щітка/для випрямлення волосся і створення природних прямих зачісок, створення гладкої зачіски, створення об'єму, холодний обдув/для лагідного сушіння |
| Серія | 3000 Series |
- Ціна: 2 225 ₴





