АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Philips 5000 Series BHA530 — 1000 Вт, іонізація, 5 насадок, синій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | створення гладкої зачіски |
| створення об'єму | |
| природна хвиля | |
| холодний обдув | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| насадка для прикореневого об'єму | |
| щітка зі змішаною щетиною | |
| щітка з висувними щетинами | |
| масажна щітка | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | темно-синій |
| Вага | 450 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
Фізичні
| Діаметр щітки | 30 мм |
| Додатково | іонізація |
| Комплектація | Інструкція |
| Фен-щітка | |
| Насадки | |
| чохол для зберігання |
Габарити брутто
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 0.91 кг |
| Об'єм | 0.0050 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHA530/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для гладкої зачіски, для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для прикореневого об'єму |
| Насадки в комплекті | концентратор, насадка для прикореневого об'єму, щітка зі змішаною щетиною, щітка з висувними щетинами, масажна щітка |
| Особливості | петля для підвішування, іонізація, з терморегулятором |
| Режими | створення гладкої зачіски, створення об'єму, природна хвиля, холодний обдув |
| Серія | Air Styler 5000 |
- Ціна: 2 854 ₴






