АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Philips 7000 Series BHA735 — 1000 Вт, іонізація, кераміка, турмалін
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Серія | 7000 Series |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для прикореневого об'єму |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 3 |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 |
| Режими | іонізація, обертання насадки |
| Насадки в комплекті | щітка, кругла щітка, щітка з висувною щетиною, кришка для щітки /3 шт. |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | рожевий |
| Вага | 941 г |
Гарантійний термін: 24
(BHA735/00)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.941 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для прикореневого об'єму |
| Насадки в комплекті | щітка, кругла щітка, щітка з висувною щетиною, кришка для щітки/3 шт. |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | іонізація, обертання насадки |
| Серія | 7000 Series |
- Ціна: 4 484 ₴





