АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Remington Blow Dry & Style Caring — 1000 Вт, іонізація, кераміка, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 1000 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 4 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | іонізація |
| обертання насадки | |
| прохолодний постріл | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| насадка-щітка з м'якою щетиною | |
| фірмова лопатева щітка | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний з золотистим |
Фізичні
| Діаметр щітки | 40 мм з м'якою щетиною |
| Додатково | знімна решітка |
| іонний кондиціонер | |
| поворотний шнур | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Мультистайлер |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0.96 кг |
| Об'єм | 0.0050 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(AS7580)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Потужність фена | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для спіральних (вертикальних) локонів, для природної хвилі, для прикореневого об'єму |
| Насадки в комплекті | концентратор, насадка-щітка з м'якою щетиною, фірмова лопатева щітка |
| Особливості | петля для підвішування, з терморегулятором |
| Режими | іонізація, обертання насадки, прохолодний постріл |
| Серія | Blow Dry & Style Caring |
- Ціна: 2 608 ₴



