АКЦІЯ!
-10%










Фен-щітка Remington Blow Dry & Style Caring — 800 Вт, іонізація, кераміка, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Число швидкостей повітряного потоку | 2 шт |
| Режими | обертання насадки |
| прохолодний постріл | |
| Насадки в комплекті | концентратор |
| щітка-гребінець | |
| щітка для укладання | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Колір | чорний |
Фізичні
| Діаметр щітки | 25 мм для укладання |
| Додатково | знімна решітка |
| поворотний шнур | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
| Комплектація | Мультистайлер |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 0.80 кг |
| Об'єм | 0.0054 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(AS7300)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен-щітка |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Холодний обдув | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Насадки в комплекті | концентратор, щітка-гребінець, щітка для укладання |
| Особливості | петля для підвішування |
| Режими | обертання насадки, прохолодний постріл |
| Серія | Blow Dry & Style Caring |
- Ціна: 1 606 ₴

