АКЦІЯ!
-3%










Щітка-випрямляч Philips Series 5000 BHH885 — 150–200°C, кераміка, синій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щітка-випрямляч /Прямокутна |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 150/170/200 °C |
| Мінімальна температура нагріву | 150 °C 111 нагрітих щитинок |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C 111 нагрітих щитинок |
| Режими | створення гладкої зачіски |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
| Вага | 499 г |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | кераміка |
| Безпека | автоматичне вимикання /60 хв |
Фізичні
| Час нагріву до потрібної температури | 50 сек 111 нагрітих щитинок |
| Додатково | індикатор готовності до використання |
| світловий індикатор нагріву /білий | |
| LED індикатор | |
| керамічні пластини з олією арганії | |
| Гнучкий шнур | |
| Покриття нагрівального елементу | кераміка |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.66 кг |
| Об'єм | 0.0025 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHH885/00)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 499 г |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 3 /150/170/200 °C |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски |
| Особливості | петля для підвішування, автовідключення, індикація нагріву |
| Режими | створення гладкої зачіски |
| Серія | 5000 Series |
| Тип пристрою | щітка-випрямляч/Прямокутна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 745 ₴



