АКЦІЯ!
-3%










Щітка-випрямляч Philips StyleCare Essential BHH880 — 170–200°C, кераміка, чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні
| Тип пристрою | щітка-випрямляч |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Мінімальна температура нагріву | 170 °C |
| Максимальна температура нагріву | 200 °C |
| Режими | випрямлення волосся |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний |
Особливості
| Поверхня нагрівального елементу стайлери | турмалін |
| Безпека | автоматичне вимикання /через 60 хв |
Фізичні
| Розмір пластини | 116 мм |
| Додатково | термоізольований накінечник |
| Габарити (ШхДхГ) | 7.5 х 35 х 4.8 см |
Габарити брутто
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.60 кг |
| Об'єм | 0.0021 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
(BHH880/00)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагрівання | 200 °C |
| Призначення | для гладкої зачіски |
| Особливості | петля для підвішування, автовідключення |
| Режими | випрямлення волосся |
| Серія | StyleCare Essential |
| Тип пристрою | щітка-випрямляч |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 318 ₴






