

Змішувач для кухні Franke Pola — 170 мм, поворотний, онікс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Franke Pola [115.0622.943]:
Основні параметри
| Тип | змішувач |
| Призначення | для раковини |
| Вид монтажу | врізний |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Довжина зливу | 17 см |
| Висота | 26.5 см |
| Кут повороту зливу | 360 ° |
| Колір | Онікс |
(115.0622.943)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Вид монтажа | врізний |
| Довжина зливу | 17 см |
| Кут повороту зливу | 360 ° |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Колір | Онікс |
- Ціна: 2 981 ₴

