

Змішувач для кухні Franke Urban — 252 мм, витяжний, хром-онікс
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Franke Urban [115.0595.091]:
Основні параметри
| Тип | змішувач |
| Призначення | для раковини |
| Вид монтажу | врізний |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Довжина зливу | 21 см |
| Висота | 25.9 см |
| Кут повороту зливу | 150 ° |
| Колір | Онікс |
(115.0595.091)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Вид монтажа | врізний |
| Довжина зливу | 21 см |
| Кут повороту зливу | 150 ° |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Колір | Онікс |
- Ціна: 10 682 ₴

