
Змішувач для кухні Neo Luno — 180 мм, поворотний, хром
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Картридж | керамічний |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Спосіб монтажу | на мийку |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Довжина зливу | 21.1 см |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 350 мм |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Положення важеля | Зверху |
| Тип управління | рукоятка |
| Максимальна витрата води | 15 л |
| Розмір аератора | M24 |
| Дизайн | |
| Колекція | LOBO |
| Дизайн | сучасний |
| Поверхня | Хром |
| Додатково | |
|---|---|
| Висота | 134 мм |
| Матеріал | метал |
| Колір | хром |
| Клас шуму | II |
| Клас витрати води | A |
(BOC_062M)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Довжина зливу | 18 см |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню, на трійку |
| Тип | змішувач |
| Тип зливу | поворотний злив |
- Ціна: 1 938 ₴

