АКЦІЯ!
-10%










Очисник повітря Beurer MK 500 — 150 м³/год, для 50 м², водяна та груба очистка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційний прилад для створення морського клімату та покращення якості повітря. Природне зволоження позитивно впливає на здоров'я дихальних шляхів, послаблює симптоми астми, покращує самопочуття та якість сну. Два фільтри видаляють із повітря пилок, пил, шерсть тварин та інші забруднення. Ультрафіолет вбиває бактерії, віруси та мікроорганізми. Повітря іонізується та насичується мінералами морської води. Ефективність приладу була підтверджена дослідженням Institut Prof. Dr. Kurscheid у співпраці з Prof. Dr. Sieber з університету Hochschule Bonn-Rhein Sieg.
Основні
| Тип | Очищувач повітря |
| Площа приміщення | 50 кв.м |
| Тип очищувача | Електростатичний |
| Oснащення | Індикатор рівня наповнення води |
| Ємність резервуара для води | 6 л |
| Витрати води | 33 мл/год |
| Витрата повітря | 150 м3/год |
| К-ть режимів потужності | 3 |
| Керування | Сенсорне |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
Функції
| Oчищення | ![]() |
| Зволоження повітря | ![]() |
| Іонізація | ![]() |
| Ароматизація | ![]() |
| Додатково | Таймер |
| Автоматичне вимикання | |
| Дисплей | |
| Підсвітка |
Система фільтрації
| Антибактеріальний захист | ![]() |
| Функціонал | Делікатний режим |
| Знезараження | |
| Створення морського клімату |
Фізичні
| Комплектація | очищувач повітря |
| Потужність | 24 Вт |
| Колір | білий з чорним |
| Габарити | 38.4x30.5x34 см |
| Вага | 3.198 кг |
Габарити брутто
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Вага | 6.35 кг |
| Об'єм | 0.0822 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
(MK_500)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Тип | Очисник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oснащення | Індикатор рівня наповнення води |
| Ємність резервуара для води | 6 л |
| Вага | 3.198 кг |
| Витрати води | 33 мл/год |
| Додатково | Таймер, Автоматичне вимикання, Дисплей, Підсвітка |
| К-ть режимів потужності | 3 |
| Площа приміщення | 50 кв.м |
- Ціна: 21 439 ₴






