АКЦІЯ!
-3%










Фен-щётка Rowenta CF6330F0 Express Style — 800 Вт, ионизация, керамика, турмалин
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип пристрою | фен-щітка |
| Потужність | 800 Вт |
| Кіл-ть швидкісних режимів | 2 |
| Кіл-ть температурних режимів | 2 |
| Режими | іонізація, створення об'єму, холодний обдув |
| Насадки в комплекті | концентратор, щітка, щітка із пластиковими зубчиками |
| Особливості | петля для підвішування |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір | чорний з золотистим |
| Вага | 900 г |
Гарантійний термін: 24
Артикул: (CF6330F0)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Страна производитель | Китай |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фен-щетка |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Насадки | концентратор, щітка, щітка із пластиковими зубчиками |
| Режими потужності | 2 |
| Функции | іонізація, створення об'єму |
- Цена: 1 733 ₴






