АКЦІЯ!
-3%






Микроволновая печь Gorenje MO20S4W — 20 л, 800 Вт, электронное управление, гриль, белая
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Потужність мікрохвиль – 800 Вт |
| Потужність кварцового гриля – 1000 Вт |
| Об'єм – 20 л |
| Електронне управління: сенсор |
| LED дисплей |
| Режим розморожування за часом або вагою |
| Кількість рівнів потужності - 5 |
| Блокування від дітей |
| Aquaclean – функція для очищення внутрішньої поверхні |
| Управління SmartControl |
| AUTO меню, 10 попередньо встановлених програм |
| Таймер – 60 хв |
| Поверхня робочої камери – емаль |
| Матеріал дверцят – скло |
| Корпус – фарбований метал |
| Ø скляної поворотної тарілки 27 см |
| Решітка для гриля |
| Освітлення – галогенове |
| Потужність (ном.) 1280 Вт |
| Колір – білий |
| Габаритні розміри(шхвхг) 45,1 × 25,7 × 34,3 см |
| Вага нетто – 11,5 кг |
Артикул: (MO20S4W)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Гриль | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная мощность микроволн | 800 Вт |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.5 кг |
| Высота | 257 мм |
| Глубина | 343 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 25.7 × 451 × 343 |
| Рівнів потужності | 5 |
| Функции | Розморожування/за часом або вагою, Автоматичне меню/10 попередньо встановлених програм, AquaClean, SmartControl |
- Цена: 4 679 ₴

