АКЦІЯ!
-3%










Микроволновая печь Gorenje MO20E1W — 20 л, 800 Вт, механическое управление, белая
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Колір: Білий |
| Емаль |
| Матеріал дверцят: Скло |
| Відчинення дверцят: Кнопка |
| Відчинення дверцят: Вліво |
| Об'єм приладу: 20 л |
| Кількість рівнів потужності: 5 |
| Мікрохвильова потужність: 800 Вт |
| Спосіб генерації мікрохвиль: Стандартна технологія (HVT) |
| Тип розподілу мікрохвиль: Поворотна тарілка |
| Механічне управління |
| Тип управління: Поворотні ручки |
| Діапазон таймера (хв): 35 min |
| Комбінований нагрів: Мікрохвилі |
| Розморожування за часом |
| Функція AquaClean для очищення |
| Система блокування роботи приладу при відкритих дверцях |
| Скляна тарілка |
| Діаметр тарілки: 27 см |
| Рівень шуму: 60 дБ(А) |
| Розміри (шхвхг): 45.1 × 25.7 × 34.3 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 48.2 × 29.4 × 38.6 см |
| Вага нетто: 10.9 кг |
| Вага брутто: 12.6 кг |
| Споживання електроенергії у режимі очікування: 0.5 Вт |
| Приєднувальна потужність: 1,280 Вт |
| Номінальний струм: 8 А |
| Шифр приладу: 733232 |
| EAN код: 3838782175374 |
Артикул: (MO20E1W)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Китай |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная мощность микроволн | 800 Вт |
| Объем | 20 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.9 кг |
| Высота | 257 мм |
| Глубина | 343 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 25,7 x 45,1 x 34,3 |
| Рівнів потужності | 5 |
| Функции | Розморожування за встановленим часом, AquaClean, Комбінований нагрів |
- Цена: 3 093 ₴


