




Электрочайник Tefal Majestuo KI883D10 — 1.5 л, двойные стенки, сенсор, нержавеющая сталь
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Тип | електрочайник |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об`єм | 1.5 л |
| Нагрівальний елемент | прихований дисковий |
| Терморегулятор | ![]() |
| Особливості | Дисплей, Підтримання температури, Обертання на 360 °, Відкидна кришка, Подвійні стінки, Знімний фільтр від накипу, 9 температурних режимів |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Колір | нержавіюча сталь з чорним |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 26,3 х 24,1 х 16 см |
Гарантійний термін: 24
Артикул: (KI883D10)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Индикатор работы | Да |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.5 л |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 26,3 х 24,1 х 16 см |
| Особенности | Дисплей, Підтримання температури, Обертання на 360 °, Відкидна кришка, Подвійні стінки, Знімний фільтр від накипу, 9 температурних режимів |
| Управление | Сенсорное |
- Цена: 6 557 ₴





