



Гайковёрт ударный Metabo SSW 18 LTX 400 BL — 18 В, 620 Нм, без АКБ и ЗУ
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого виконання роботи та високої ефективності свердління й загвинчування Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Високий крутний момент у поєднанні зі зручною конструкцією інструмента Робота з дуже високим крутним моментом та низьким зворотнім реактивним крутним моментом при віддачі Дванадцять ступенів частоти обертів / крутного моменту для широкого спектру використання Вбудоване підсвічування робочої зони Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією праворуч або ліворуч Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS: www.cordless-alliance-system.com
Артикул: (602205890)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг /без акумуляторного блока |
| Діаметр патрона | 12.7 мм |
| Ключові особливості | захист двигуна від перевантаження |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Power |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 260х83х181 |
| Скорость вращения | 2150 об/хв |
| Тип | гайковерт ударний |
- Цена: 9 500 ₴

